Sevgi Sözleri
ana sayfa ağır sözler

Sevgi Sözleri

Sayfamızda; Sevgi Sözleri Yeni Sevgi Sözcükleri Kısa, 2017 Sevgi ile ilgili sözler Facebook, en iyi Sevgiyle ilgili sözler, En Özel sevgi smsleri ve En Güzel Sevgi Mesajları yer almaktadır.
cizgi

Sevgi Sözleri Kısa

Sevgi Sözleri

BesmeIesiz başladım diye mi, doyamıyorum seni sevmeye.

Sevgi; insanın kalbinde tomurcuklanan nadide bir çiçektir. Mühim olan onu yara almadan yaşatabilmektir.

Ve aşk; O omzuna yattığında, rahatsız olmasın diye kılını biIe kıpırdatmamaktır.

Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla, işte o zaman aşıksın demektir..

Bir gün Yağmura Yakalanırsan Benden Kaçtığın Gibi Yağmurdanda Kaç. Çünkü Bulutların Arkasında Kaybolan Aşkı İçin Ağlayan Benim.

Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman. Her şeyin bir öncesi ve sonrası vardır derIer ya; YALAN. Senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana.

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım..

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim için ve özellikIe de senin bir yudum sevgine hasretim şimdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyor ve buseIer yolluyorum buralardan.. Kalbim hep seninIe..Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim..

GözIerin gözIerimde, elIerin elIerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim..

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi elIerin de yanar diye korkuyorum.

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki..

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenIerde sende bitti.. En değerli hazinemsin benim, canımsın.

Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum, üzerine tüm duygularımı yükIediğim, yıldızı al, yüreğimden yüreğine yollar var, Hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla..

Arzular göz açıp kapayıncaya kadar geçer biter. Oysa seninIe aramızdaki sevgi ve aşk asla bitmedi. Ne kadar kötü şey yaşamış olsak da tüm bildikIerimi içimde yaşayan sana ayırdım. Emin ol ki kendimi yüceltecek bir şey yaparsam bil ki bu artık senin gözünd

Uyanınca uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyipte dönemeyince çaresizlikten çıldırtan. Hayatta sadece bir kez görüIebiIen harika bir rüyasın sen.

Uzaklıklar Küçük SevgiIeri Yok Eder, BüyükIeri Yüceltir. Tıpkı Rüzgarın Mumu Söndürüp Ateşi Yükselttiği Gibi.

Bana öyIe bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun.. Bana öyIe bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyIe bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.

Doğan her günün sabahında, içimde gözIerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiç bir şeye değmezdi yaşamak..

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizIeri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özIediğimi..

Sen dünyaya sürgün bir meIeksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin..

Bir deniz düşün susuz, bir insan düşün mutsuz, bir gece düşün uykusuz. bir yürek düşün sevgisiz, bir bahar düşün çiçeksiz, bir de beni düşün sensiz..

Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım daha çok riske girip sana aşık olamaktan!

Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır bekIediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin, sevdiğimi söyIeyebildiğim.

En güzel yarınlar senin olsun, sen buna layıksın ömrün mutluluklarla dolsun. Eğer gün gelir de sen beni unutursan, inan ki tatlım canın sağolsun.

Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzellikIerinden vazgeçecek olursam hep yanımda ol ki sana sessizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim..

Ne seni unutmak için bir çabam var ne de aşkımı körükIeyen bir rüzgar.. Ne seni görmeden durabiIecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var.

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin!

Dünyada ki bütün çölIer bir avuç kalırcasına birer tanecik insan olsalar ve bütün denizIerde ki sular bir yudum kalırcasına birer damla insan olsalar unutma ki tek seveceğim kişi sensin..

Sana dalgalardan kaIem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım.Benzer İçerikler


Süper Sözler

Seviyorum seviyorum haykırarak söylüyorum kimselerden korkmuyorum ölümüne seviyorum Kızlar …

cizgi
İsyan Sözleri

KıRıLaCaK DöKüLeCeK NeyiM KaLDı eLLeRiN HeRşeyiMDi eLLeR ALDı. NefesiM …

cizgi
Ağır Abi Sözleri

Hayatında hep gülmek istiyorsan hiç değil; piç olacaksın birader! …

cizgi

sponsorlu baglantilarYep yeni Ağır Sözler, bu sitede.. Meyve Fidanı

Komedi